Kolejne informacje o Tsuru Japan Festival 4

Niedawno informowaliśmy was o objęciu patronatem imprezy Tsuru Japan Festival.
Dziś dostarczamy wam kolejne informacje od jej organizatorów.

Za rok, może dwa… A nie, to już za 4 miesiące! Kochani, konwent zbliża się wielkimi krokami, a my pracujemy bez wytchnienia.
W tym roku ponownie zawitamy w ZST w Rybniku, szkoły świetnie znanej Wam z poprzednich edycji. Jednak pracujemy nad tym, aby było jeszcze więcej miejsca na dobrą zabawę. Niektóre głowy pewnie zostaną zamroczone pochmurnymi myślami o tej samej miejscówce, jednakże inne szkoły nie były aż tak chętne do współpracy. O dodatkowych pomieszczeniach, które uda się skombinować, na pewno będziemy informować.

Ponadto, w tym roku stworzymy dla Was specjalną salę artystyczną. Będzie to sala tematyczna, w której będzie rządzić tylko i wyłącznie sztuka. Odbędą się w niej panele z naszymi gośćmi od cosplay, prelekcje czy warsztaty. I co jeszcze? Twój własny kreatywny panel! Jeśli czujesz w serduchu (i w głowie), że jakakolwiek forma sztuki nie jest Ci obca, a dodatkowo chcesz się tym podzielić z innymi, koniecznie daj znać Markowi poprzez e-mail! Marek na pewno będzie na to czekał, więc nie zwlekajcie: marek@tsuru-festival.pl.

PS. Jest to jedyna forma atrakcji, którą można zgłosić przez e-mail. Wszystkie inne atrakcje będą zgłaszane za pośrednictwem strony.
PS2. Wiecie, że już jutro ruszamy z zapisami na stoiska? 😉

Jak zawsze możecie do nas pisać wiadomości w każdej sprawie. Oto maile:
Atrakcje – atrakcje@tsuru-festival.pl;
Wystawcy – wystawcy@tsuru-festival.pl;
Helperzy – helperzy@tsuru-festival.pl;
Współpraca/media – media@tsuru-festival.pl;
A także główny mail – : kontakt@tsuru-festival.pl.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ra24com/domains/radioanime24.com/public_html/wp-content/plugins/scscript-plugin-wp-latest/radiohostWidgets.php on line 79