Nadchodzący chiński film otrzymuje teledysk

13 października premierę w USA będzie miał film „The Foreigner”, w którym główną rolę zagra znany aktor Jackie Chan. Wcieli się w rolę biznesmena o zagadkowej przeszłości, który próbuje wieść spokojne życie w Wielkiej Brytanii wraz z rodziną. Spokój ten zostaje zakłócony gdy jego córka ginie w ataku terrorystycznym zorganizowanym przez IRA, a Quan grany przez Chana poprzysięga zemstę. Chce odkryć tożsamość sprawców zamachu, jednak pewien wysoko postawiony brytyjski polityk, w którego roli ujrzymy Pierce'a Brosnana, próbuje mu to uniemożliwić.

Reżyserem chińsko-brytyjskiej produkcji jest Martin Campbell, który wyreżyserował między innymi jedną z części przygód Agenta 007 „Casino Royale”. Za scenariusz odpowiada David Marconi, który stał za scenariuszem „Wroga Publicznego”.

Film jest adaptacją książki „The Chinaman”, którą napisał Stephen Leather. Miała premierę w 1992 roku, zaś rok później wydano ją w Polsce pod tytułem „Chińczyk”.

W ostatnich dniach w sieci opublikowany został teledysk, który promuje produkcję. Piosenkę „Ordinary People” śpiewają Jackie Chan oraz Liu Tao, aktorka znana głównie z ról w serialach telewizyjnych. Teledysk jest montażem sesji nagraniowej z udziałem aktorów oraz scen z filmu. Utwór jest wykonany w dialekcie mandaryńskim języka chińskiego.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *