Zapraszamy na Ryucon 2016

Cześć.

Zeszłoroczny Ryucon, był bardzo udaną imprezą.
W związku z tym, również w tym roku zapraszamy was na II edycję tego konwentu.

Poniżej znajdziecie informację od organizatorów.

Gorąco zapraszamy Was na drugą edycję największego festiwalu smoków w Polsce. W dniach 12-14 Sierpnia spotykamy się w Krakowie przy ul. Czarnogórskiej 14 na Ryucon 2016! Konwent rozpoczyna się już od godziny 15.

Pamiętacie jeszcze nasze 4 smoki z ubiegłego roku? W tym roku powrócą po raz kolejny i dostarczą Wam jeszcze więcej zabawy. Ponad to przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji we współpracy z WTF Azja oraz Instytutem Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Nie zabraknie także naszych stałych bywalców jak konsolówka, Ultrastar, czy DDR.

Po ubiegłorocznej edycji bardzo chwaliliście nas za bogatą ofertę stoisk. W tym roku nie będziecie zawiedzeni. Zaprezentuje się przed Wami aż 37 wystawców, którzy w swoim asortymencie posiadać będą: mangi, przypinki, plakaty, czapki, kubki koszulki, ilustracje i wiele, wiele innych, w tym nawet…. tatuaże z henny! Strefę gastronomiczną wypełnią sushi, onigiri takoyaki, przeróżne kanapki no i oczywiście nie zabraknie Bubble Tea.

I pamiętajcie, że na Ryukaido nie tylko smoki mają władzę, zamieszkują je również inne istoty. Niektóre mroczne, złe oraz te, dotknięte naprawdę okropnym losem. Yokai, ayakashi, oni i liczne bestie spędzają tu całe dnie i noce, dręcząc albo chociaż utrudniając życie mieszkańców magicznej wyspy.To właśnie dlatego odbędzie się festiwal, podczas którego zostaną ujarzmione wszelkie te straszne, nadprzyrodzone siły.Zapraszamy na kolejne bajeczne wydarzenie pod patronatem naszych czterech kochanych smoków!

Po więcej informacji zapraszamy na:

– wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1383549141659157/

– stronę internetową: http://ryucon.pl/

Bilety do kupienia już od 10 zł za pośrednictwem systemu Nagato: https://nagatosystem.pl/tickets/ryucon2016

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do elektronicznych rezerwacji, będziesz mógł także zakupić bilet na miejscu. Nie powinno ich zabraknąć

Do zobaczenia na konwencie RyuCon 2016 – Festiwal Yokai.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ra24com/domains/radioanime24.com/public_html/wp-content/plugins/scscript-plugin-wp-latest/radiohostWidgets.php on line 79